Skip links

Regulamin

Serdecznie zapraszamy do naszego Miejsca po Dworze wszystkich chcących posmakować wiejskiego klimatu i pomieszkać w starej drewnianej chałupinie, w której  zapewniamy prawdziwą domową atmosferę. Aby Goście ją poczuli oraz w celu usprawnienia, udogodnienia i ułatwienia pobytu przygotowaliśmy małe co nie co. Prosimy o zapoznanie się z regulaminem.

agroturystyka bieszczady z wyżywieniem

Zasady wspólnego poszanowania

Naszym priorytetem jest zapewnienie Państwu jak najlepszych warunków do odpoczynku, w ciszy i spokoju. Dlatego zapraszamy w nasze progi osoby dorosłe
oraz dzieci w wieku powyżej 12 roku życia.

Rezerwacje:

Przyjmujemy rezerwacje dokonane drogą e-mailową oraz telefoniczną. Warunkiem dokonania rezerwacji jest wpłata zadatku w wysokości 40% kosztów pobytu. 

Na życzenie Gości wysyłamy e-mail’a z wyceną kosztów pobytu oraz danymi potrzebnymi do wykonania przelewu.

Powyżej określony e-mail rozpoczyna tzw. rezerwację wstępną , która trwa 72 godziny. 

W tym czasie oczekujemy na przelew środków na nasze konto. Po ich uzyskaniu potwierdzamy ostatecznie rezerwację, również drogą e-mail. W przypadku upłynięcia 72 godzin i braku wpłaty, termin zwalniamy udostępniając go innym potencjalnym Gościom.

Okres 72 godzin na rezerwację wstępną nie obowiązuje jeżeli rezerwacja wybranego terminu dokonywana jest w okresie krótszym niż 7 dni przed oczekiwanym przyjazdem. Przelew zadatku należy wykonać w dniu dokonania rezerwacji, a podstawą jej potwierdzenia jest przesłany drogą e-mailową dowód wykonania przelewu.

Wpłacony zadatek nie podlega zwrotowi i nie może być przeniesiony na poczet innej rezerwacji.

W sezonie (01.06-30.09) na wszystkie dokonane rezerwacje obowiązują minimum cztery noclegi. Wszelkie krótsze pobyty skutkują dodatkową opłatą w wysokości 50,-/doba.

Poza sezonem na wszystkie rezerwacje obowiązują minimum dwa noclegi. Wszelkie rezerwacje krótsze skutkują dodatkową opłatą w wysokości 50,-/doba.

Doba hotelowa: 

Rozpoczyna się w dniu przyjazdu o godz. 16:00 a kończy w dnu wyjazdu o godz. 10:00.

Oczekujemy na przyjazd Gości do godziny 22:00.

Cisza nocna:

Gości obowiązuje cisza nocna w godzinach od 22:30 do 7:00.

Prosimy o wzajemne uszanowanie spokojnego wypoczynku wszystkich Gości oraz gospodarzy .

Zakwaterowanie:

Goście w dniu  zakwaterowania w Miejscu po Dworze zobowiązani są do podania danych osobowych, w tym numeru dokumentu tożsamości oraz adresu zamieszkania. 

Powyższe formalności oraz uregulowania opłaty za pobyt dokonujemy w dniu przyjazdu, i nie później niż drugiego dnia po przyjeździe.

Każdy późniejszy wyjazd niż o godzina 10:00 rozpatrywany jest indywidualnie. Prosimy z wyprzedzeniem o poinformowanie Gospodarzy o potrzebie późniejszego wyjazdu.

W przypadku skrócenia pobytu obowiązuje opłata za cały okres rezerwacji.

W przypadku skrócenia zarezerwowanego terminu pobytu przed przyjazdem, wpłacony zadatek nie podlega zwrotowi, ani zaliczeniu na poczet płatności za inny okres pobytu.

Przedmioty wartościowe:

Nie ponosimy odpowiedzialności za utratę lub uszkodzenie rzeczy i przedmiotów pozostawionych w sypialniach, lub na terenie posesji. 

Urządzenia elektryczne/świece

 Poczucie bezpieczeństwa Gości jest najważniejsze, wiec mając na uwadze bezpieczeństwo przeciwpożarowe korzystanie z grzałek, żelazek i innych urządzeń elektrycznych w sypialniach jest zabronione. Zakaz nie dotyczy ładowarek oraz zasilaczy telefonów komórkowych, innych urządzeń RTV/komputerów, golarek oraz czajników elektrycznych i suszarek  i lodówek będących na wyposażeniu pokoi . 

Na terenie całej części gościnnej domu obowiązuje zakaz palenia świec. 

Palenie tytoniu:

Na terenie całego domu obowiązuje zakaz palenia tytoniu.

Internet:

W trosce o zdrowy, beztroski i spokojny wypoczynek Gości telewizji i internetu niezapewniamy. 

Zwierzęta:

W Miejscu po Dworze nie przyjmujemy zwierząt.

Sprzątanie:

Sprzątanie sypialni i łazienek gościnnych w miarę zgłaszanych potrzeb przez Gości.

Domowa atmosfera jest możliwa jedynie w czystym domu. Prosimy naszych Gości o zabranie ze sobą pantofli, bamboszy czy kapciuchów, bo na terenie całego domu obowiązuje czyste obuwie zastępcze.

Izba:

To salon. Jest on miejscem, gdzie przy jednym dużym stole podawane są posiłki. W słotę można tu pograć w gry, poczytać książki oraz porozmawiać. Do korzystania z salonu serdecznie zapraszamy.

Posiłki:

„Gościom serwujemy śniadania o godzinie 8:00. W przypadku spóźnienia na określoną godzinę, śniadanie oczekuje on na Gości w salonie do 1 godz. po posiłku.

Istnieje możliwość dostosowania pory posiłków jednie po uzgodnieniu ze wszystkimi gośćmi.

Plac zabaw/ognisko:

Korzystanie z placu zabaw i ogniska odbywa się na własną odpowiedzialność. Dzieci muszą być pod opieką dorosłych. Gospodarze nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za korzystanie z placu zabaw/ogniska oraz wynikłe z tego tytułu urazy i/lub skutki.
Drewno do ogniska w zakresie Gości lub osobno płatne, 100 zł za 0,2 mp.

Ładowanie samochodów elektrycznych:

Uprzejmie informujemy, że oferujemy naszym Gościom możliwość odpłatnego ładowania samochodów elektrycznych i hybrydowych.

Szkody i zniszczenia:

Goście ponoszą pełną odpowiedzialność (w tym finansową) za spowodowane przez siebie ewentualne szkody i zniszczenia. Ponadto Goście podróżujący z dziećmi ponoszą pełną odpowiedzialność (w tym finansową) za szkody i zniszczenia dokonane przez przebywające pod ich opieką dzieci.

Pozostawione przedmioty:

Zapominalskim Gościom pozostawione przy wyjeździe  rzeczy osobiste odsyłamy na wskazany adres na koszt odbiorcy.

Naruszenie zasad pobytu:

W przypadku naruszenia/niestosowania się do zasad pobytu ustalonych dla Miejsca po Dworze, rościmy sobie prawo do odmówienia gościny osobie, która zasady niniejsze narusza. Osoba ta zobowiązana jest do zastosowania się do poleceń Gospodarzy i poniesienia finansowej odpowiedzialności za spowodowane szkody i zniszczenia oraz do niezwłocznego opuszczenia Miejsca po Dworze.

Rezerwacja pobytu jest równoznaczna z akceptacją powyższego regulaminu.

agroturystyka bieszczady z wyżywieniem
Return to top of page